ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اگر میخواهید براحتی و بدون هیچ هزینه ای و با مواد کاملا طبیعی دندانهای خودتان را جرم گیری کنید حتما از معجون براق کردن دندانها استفاده کنید. یا معجون گفته شده در اینجا شما دندانی براق و شفاف خواهید داشت .

جرم دندان و پلاکهای روی آن یکی از آزار دهنده ترین دلایل عدم زیبایی فرد است که برای که به دلیل مراقبت نکردن از دندانها اتفاق می افتد .
پلاک و جرم دندان و همچنین خونریزی لثه‌ها اتفاقی رایج است که به دلیل عدم مراقبت کافی از دهان و دندان به وجود می‌آید. درمان آن اما جز صرف هزینه‌های گزاف پزشکی در خانه نیز می‌تواند انجام شود.غذاهایی که ما امروزه مصرف میکنیم در مقایسه با گذشته تفاوتهای اساس کرده است بطور مثال مواد غذایی ما دیگر براساس غذاهای خام و سفت نیست، زیرا  آن غذاها به جویدن زیادتری نیاز داشتند . امروزه ما مواد غذایی نرم را استفاده میکنیم که جویدن آنها راحتتر است و به خاطر این غذا ها به  تمیزی دندان کمکی نمی کند و به مرور در دور دندانها پلاکهای زرد و قهوه ای رنگ تشکیل میشود.

پلاک دندان به راحتی توسط دندانپزشکان برداشته می‌شود، اما هزینه زیاد است به همین خاطر ما به شما روشی می آموزیم که بدون هیج هزینه ای و با مواد طبیعی و بدون خطر در کوتاه زمانی این پلاک های بد شکل را از روی دندانها پاک کنید

طرز تهیه معجون براق کردن دندانها (محلول خانگی برای براق کننده و جرم گیر دندان)

مقداری پوست سخت گردو را برداشته و در داخل آب بجوشانید . پس از سرد شدن آب، آن را از صاف کرده و مواد اضافی را جدا کنید  آب به جای مانده همان محلول سحرآمیز است.

دندان‌‎ها را با آن آب سه مرتبه در روز مسواک کنید. اگر این کار را دو هفته انجام بدهید، به سادگی می‌توانید جرم و پلاک دندانهایتان را پاک کنید. علاوه بر  این مزیت، اگر با مشکل خونریزی لثه‌ها روبرو هستید، با همین کار میتوانید از خونریزی لثه ها جلوگیری کنید زیرا این محلول خاصیت ضد التهابی و ضد باکتریایی دارد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید